Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 27.10.2010 Gazete
ABONE OL

Açık konuştu: Şerefsizdir

'ın tecrübeli futbolcusu, 'ın suçlamalarına tepki göstererek, "İhanet etmek benim kitabımda yok" dedi

Açık konuştu: Şerefsizdir
Servet'ten yaylım ateşi... G.Saray'da görevine son verilen 'ın tercümanlığını yapan , bazı futbolcuların takımı sabote ettiğini iddia etmiş, Hollandalı hocayla bazı sorunlar yaşayan 'in bu futbolcular arasında olduğu ileri sürülmüştü. Servet, "İhanet eden şerefsizdir.
İnsan ekmek yediği yere ihanet eder mi. Ben namuslu ve dürüst bir adamım.
Kitabımda asla ihanet yoktur. Bunu herkes bilsin" dedi.

TEK LOKMA HARAM GEÇMEZ
Kendisi için yapılan asılsız ortaya atanları ispata davet eden Servet, "Biz 11 kardeşiz, şimdiye kadar ne benim ne de ailemin kursağından tek lokma haram geçmedi. Söyleyeceğimi Rijkaard'ın yüzüne söyledim. Dedikoduları çıkaranlara daha güzel cevap veririm ama kulübüm izin vermiyor" dedi.

FEDAKARLIKTAN KAÇMAM
Ekmeğini yediği takımın başarısı için her zaman her türlü fedakarlığı yaptığını söyleyen Servet, "Kaybetmeye asla tahammülüm yoktur. Bazen yoğun tempodan performansım düşüyor.
Bunda kasıt olamaz" diye konuştu.
kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.