Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 27.10.2010 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 27.10.2010 17:53
ABONE OL

Rijkaard kalsaydı fark atardık

Rumen Monitorul gazetesi, derbi öncesinde Hagi'nin göreve gelmesinin F.Bahçe başkanının planlarını bozduğunu yazdı

Rijkaard kalsaydı fark atardık
Monitorul'un iddiası
F.Bahçe-G.Saray derbisi bitti ama yurt içi ve dışındaki yankıları sürüyor. Romanya'nın Monitorul gazetesi, F.Bahçe Başkanı 'ın "G.Saray, Saracoğlu'na Frank Rijkaard ile çıksaydı fark olurdu" dediğini iddia etti. Gazete, Yıldırım'ın ağzından şu sözlere yer verdi: "Hagi'nin göreve gelmesi G.Saray'ı ateşledi. Takım bir anda değişti. Elbette bu kötü oynamamıza mazeret değil ama Frank Rijkaard takımın başında olsaydı gelenek sürer, fark atardık."

15 kişiyle izlemişlerdi
Yıldırım'ın bu sözleri yakın çevresine söylediğini de ekleyen gazete, "Gica'nın işi çok zor. Zirve ile ara iyice açıldı" yorumu da yaptı. Monitorul, F.Bahçe'nin derbide tanınmayacak kadar kötü oynadığını da belirtti. F.Bahçe-G.Saray derbisini Romanya basını 15 medya mensubu ile izlemişti. Hagi'nin G.Saray'ın başına geçmesiyle 100'e yakın Rumen basın mensubu akredite için başvurmuş, bunların 85 tanesi kontenjan yokluğu nedeniyle geri çevrilmişti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.