Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 24.10.2010 Gazete
ABONE OL

Takvim oyunu bozdu!

Skandal 3 arkadaşımızın Beşiktaş-Porto maçına gitmesiyle ortaya çıktı. Biletli 3 arkadaşımız yerlerine oturmak isteyince stattan atıldı... Takvim, Beşiktaş Yönetimi'nden görüntülerin incelenmesini istedi... Polisin 176 kişiyi stada kaçak soktuğu tespit edildi. Soruşturma başlatıldı

Takvim oyunu bozdu!
Beşiktaş ile Porto arasında Perşembe günü oynanan Avrupa Ligi maçını numaralı tribünden biletleriyle izlemeye giden 3 TAKVİM Gazetesi çalışanının başına gelenler ilginç bir skandalı ortaya çıkardı. Numaralı Tribün A Blok'taki yerlerine oturmak isteyen arkadaşlarımız, koltuklarının dolu olduğunu görünce biletsiz olduğu öğrenilen kişileri yerlerini boşaltmaları için uyardı.

ZOR KULLANARAK ÇIKARDILAR
Olanlar bu şahısların arkadaşlarımızın yerlerinden kalkmamaktaki ısrarı ve Spor Şube'ye bağlı Emniyet mensuplarının gelmesiyle oldu. Spor Şube'ye bağlı emniyet güçleri, biletiyle birlikte maça giden arkadaşlarımıza söz hakkı bile tanımadan stattan zorla çıkarttı... Üstüne üstlük bir de darp etti... Arkadaşlarımız stat dışına çıkarılıp göz altına alınırken, biletsiz şahıslar bir anda ortadan kayboldu...

SORUŞTURMA BAŞLATILDI
TAKVİM, Beşiktaş yönetimine başvurarak, kapalı devre kamera görüntülerinin izlenmesini istedi...
Görüntülerden emniyet mensuplarının 176 biletsiz kişiyi biletli taraftarların yerine stada soktuğu belirlendi. Beşiktaş yönetimi olaya karışan güvenlik güçlerinin tek tek tespit edildiğini açıklarken, Salı günü Emniyet yetkilileriyle toplantı yapılacağı belirtildi ve soruşturma başlatıldı. Statta güvenliği sağlamakla görevli emniyet mensuplarının yeleklerini, hatta yaka kartlarını başka kişilere kiraladıkları iddia edildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.