Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 23.10.2010 Gazete
ABONE OL

Fener'e sürprizim var

Rumen hoca Fener'e saygı duyduğunu söyleyerek, "Ama biz de ız. 'e galibiyet için gideceğiz" dedi

Fener'e sürprizim var
Ve Hagi resmen 'ın yeni hocası oldu. Daha önce 2004-2005 sezonunda Sarı-Kırmızılı takımı çalıştıran Rumen hoca 1,5 yıllık sözleşmeye imza attı. Tugay Kerimoğlu ise Hagi'nin yardımcılığına getirildi.

DERBİ MAÇTAN ÜMİTLİ
Hagi imzayı attıktan sonra yaptığı ilk açıklamada F.Bahçe derbisine değinerek, "G.Saray'ın adının geçtiği her yerde kazanmak gerekir. 'ye bir sürprizim olacak. Onlara saygımız büyük ama biz de Galatasarayız. 'e galibiyet için gideceğiz" dedi.

ARDA'YA İHTİYACIM VAR
Yardımcısı Tugay Kerimoğlu'nun futbolculuk döneminde en iyi arkadaşı olduğunu belirten Hagi, "Biz bu evin insanlarıyız ve bu evi çok iyi biliyoruz" diye konuştu. Kollektif bir takım oluşturacağını vurgulayan Rumen hoca, "Takıma ruh kazandıracağız. Bunun için çalışacağım. Arda'nın bir an önce takıma geri dönmesini bekliyorum. Ona ihtiyacım var" dedi. Hagi önce takımı tanıyacağını ardından gerekirse transfer yapacağını sözlerine ekledi.kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.