Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 18.10.2010 Gazete
ABONE OL

bombaladı

, "Şerefsiz" olayını mahkemeye taşıyor... Ardından da "Ben askerliğimi yaptım. Şerefsiz değilim" diyerek göndermeler yaptı

Erman Toroğlu bombaladı
G.Saray kaptanı ile hakem yorumcusu arasındaki "Şerefsiz" tartışması mahkemelik oluyor... Arda'nın "Bir şerefsiz çıkıyor benim seks yaptığım için sakatlandığımı söylüyor. Diğer şerefsiz de gazetede manşete çıkıyor" şeklindeki açıklamasına Toroğlu'ndan sert bir tepki geldi.

HERKESİ DAVA EDECEK
Kanaltürk'te dün gece canlı yayında konuşan Toroğlu, "Ben sadece futbolculuğumda yaşadığım sakatlığın seks yüzünden olduğunu söyledim. Arda ile ilgili bir şey demedim... G.Saray dahil, hakkımda söylemediğim şeyleri iddia eden herkesi mahkemeye vereceğim" dedi.

BAŞARISIZLIĞI ÖRTBAS!
"Ben askerliğimi yaptım, vergimi veriyorum" diyerek de göndermelerde bulunan Toroğlu, ayrıca bu gündemin Milli Takım'ın başarısızlığını örtbas etmek için çıkarıldığını da iddia ederek üstü kapalı federasyonu suçladı.

kalan karakter 1000

kursatalumert kursatalumert // BALIKESİR

Bu ülkede askerliğini yapmış ne adamlar var sen daha iyi bilirsin çünkü cinsellikle ilgili konulara çok meraklısın.Daha önce aynısının bir benzerini Ümit Karan'a da yapmıştın.Acaba senin cinsel sorunlarınmı var ya da küçük yaşta bir olaymı yaşadın seni korkutan.Senin gibilerden bu ülkede çok var ama başka bir Arda Turan yok.Bir Fenerbahçe taraftarı olarak Ay Yıldızımı göğüsün de şerefi ile taşıyan Arda'yı bu millet sana yedirtmez.O kadar reytin peşinde iseniz ,giysin Ahmet Çakar bikini (nasılsa daha önceden sözü var) sana da güzel bir dansöz kıyafeti al sana reyting.Çünkü siz Reyting için nelerinizi satarsınız.

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır2
cevapla 18.10.2010 09:19

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.