Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 22.01.2010 12:23
  • Son Güncelleme: 22.01.2010 18:05

Kocaman, Brezilya’dan Miami'ye mi geçti?

Bugün Fiorentina’nın resmi taraftar sitesi Violanews’e konuşan Adrian Mutu, Miami’de bulunduğunu, avukatı ve menajeriyle Avrupa’dan gelen bazı menajerleri burada konuk ettiğini, birkaç gün içinde yeni takımıyla sözleşme yapmaya hazırlandığını duyurdu.

Fener'in rotası değişti mi?
Rumen oyuncu, Fiorentina'da kalıp Mutu'nun kim olduğunu herkese göstermek istediğini fakat bunu yapmasına İtalyanların yardımcı olmadığını, Chelsea ile aralarındaki sorun nedeniyle kendisini satmak istediklerini belirtti. Mutu, "İtalya'dan uzak yerlere gidecek olduğum için içim buruk ama mor formayı bir daha giyemeyecek olmak beni daha çok kırıyor" dedi. Sitede yapılan yorumda Spaletti'nin Mutu'yu şahsen aradığı, F.Bahçeli yöneticilerin ise Rumen futbolcunun transferini bitirmek için her yolu denediği bildirildi.

TAKVİM.COM.TR ÖZEL HABER

LAFLA DEĞİL BELGEYLE AÇIKLIYORUZ

İŞTE FENER'İN YENİ MİCHAEL SCHUMACHER'İ

ASLAN'A KEWELL ŞOKU HABERİ İÇİN TIKLAYIN

MEHMET TOPAL'IN NİYETİ ANLAŞILDI

YÖNETİCİLİK FACİASI TUNCAY ŞANLI

LİNDEROTH'UN SÖZLEŞMESİ FES EDİLDİ


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.