Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 26.10.2009 Gazete
ABONE OL

Kavgayla ısındılar

Arda, kendisine çarpan Cristian'ın üzerine yürüdü. Gerginlik tüm futbolculara sıçradı. Başı yarılan yan hakeme 2 dikiş atıldı

Geçmişte birçok olaya sahne olan Fenerbahçe- Galatasaray derbisinde bu kez maç öncesinde olaylar çıktı! Her iki takımın futbolcuları ısınmak için sahaya çıktıktan kısa bir süre sonra ortalık bir anda karıştı. Arda, kendisine çarpan Cristian'ın üzerine yürüdü. İki futbolcu arasındaki gerginlik bütün futbolculara sıçradı. Tüm bu kargaşa sırasında sahaya yabancı maddeler yağdı. Yan hakem Tarık Ongun'un bu sırada başı yarıldı.

MAÇTAN FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ

DERBİ ÖNCESİ İSTENMEYEN KARELER... TIKLAYIN


SPOR TURU İÇİN TIKLAYINIZ...

DERBİ 10 DAKİKA GEÇ BAŞLADI

Yan hakem Tarık Ongun'un kafasına 2 dikiş atıldı. Maç bu nedenle 10 dakika geç başladı. Karşılaşma sırasında da sahaya zaman zaman yabancı maddeler atıldığı görüldü. İlk yarıda korner kullanmak için köşe gönderine giden Keita'ya da pet şişe isabet etti. Acı içinde yere düşen eliyle gözünü kapatan Fildişili futbolcu kendisine atılan maddeyi ters taraftaki saha gözlemci masasına kadar götürünce kart gördü.

SARACOĞLU KAPANIYOR
Derbi öncesi ve sırasında yaşanan olaylar nedeniyle Şükrü Saracoğlu Stadı'nın en az 1 maç kapanması ve Fenerbahçe Kulübü'ne de para cezası verilmesi bekleniyor. Rapora göre cezanın artabileceği de öğrenildi.

İŞTE BÖYLE BAŞLADI
Her şey maçın başlamasına yarım saat kala başladı! Arda'nın ayağına bastığını iddia eden Cristian, G.Saraylı futbolcuyu itince olaylar adeta domino etkisi yarattı. Ayırmaya gelen futbolcular da birbirlerine girince kimse işin içinden çıkamadı. Olan kafası yarılan yan hakem Tarık Ongun'a oldu...

MAÇTAN FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ

DERBİ ÖNCESİ İSTENMEYEN KARELER... TIKLAYIN

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.