Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 19.10.2009 Gazete
ABONE OL

Daum sendromu!

1- Lugano'yu moralsiz diye Antep'e götürmedi. 2- Dökülen sağ kanada çare bulamadı. 3- Bütün hafta Alex'in yerine denediği Özer'i yedek tuttu. 4- Savunması iyi olan Vederson'u oyundan aldı

Fenerbahçe'de Alex'in yokluğunda Daum'un da yaptığı hatalar yenilgide başrol oynadı. Alman hocanın yaptığı en büyük yanlış savunmanın bel kemiği olan Lugano'yu Gaziantep'e getirmemesi oldu. Böylesine tecrübeli bir oyuncunun yokluğu dün fazlasıyla hissedildi. Daum ayrıca dökülen sağ kanada çare bulamadı. Kazım burada düşük performansla oynarken tecrübeli hoca bu sorunu gidermedi. Sağ kanattaki aksama mağlubiyette önemli rol oynayan bir faktördü.

HATA ÜSTÜNE HATA
Alman teknik adamın bu yanlışlıklarına bütün hafta Alex'in yerine denediği Özer'i yedek tutması da eklendi. Bu futbolcuyu son dakikalarda göstermelik olarak oyuna alması büyük hataydı. Oysa Özer gibi iyi bir oyuncu Gaziantep önünde rahatlıkla oynayacak kapasitedeydi. Daum dün savunmanın en iyisi olan Vederson'u oyundan çıkarıp yerine Dos Santos'u aldı. Oysa o dakikaya kadar Vederson sahanın en iyisiydi. O çıktıktan sonra savunmanın yerleşik düzeni allak bullak oldu.

MAÇTAN KARELER İÇİN TIKLAYIN

REKORLAR HAYAL OLDU
Ligde 8'de 8 yapan F.Bahçe, G.Antep'e yenilerek Beşiktaş'ın arka arkaya 12 kez galip gelme rekorunu kıramadı. Sarı-Lacivertliler bu sezon aynı zamanda ilk mağlubiyetini elde etti.

DERSİMİZİ ALDIK... DAHA GÜÇLÜ OLACAĞIZ
F.Bahçe Teknik Direktörü Daum, maçtan sonra yaptığı açıklamada rakibe çok fazla alan verdiklerini ve Antep'in de bunları değerlendirdiğini söyledi. Alman hoca, "Burada gerekli dersi çıkardık. Bundan sonra daha güçlü olacağız" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.