Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 14.10.2009 Gazete
ABONE OL

Terim sonrası tufan

Futbol Federasyonu Fatih Terim'in istifasının ardından milli takımlarda görev alan tüm hocalarla yolları ayırmak için düğmeye basıyor

Milli takımlarda büyük operasyon... Fatih Terim'in görevinden istifa etmesinin ardından çeşitli milli takımlar kategorilerinde görev yapan ekibin gönderilmesi için düğmeye basıldı. Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu, Ermenistan milli maçı sonrası yapacağı yönetim kurulu toplantısında Fatih Terim'in görüşü doğrultusunda milli takımlarda görev alan 38 teknik adamın görevine son verecek. Bunlar arasında Ümit Milli Takım'ın hocası Hami Mandıralı, U-19 Milli Takımı hocası Ogün Temizkanoğlu, U- 18 Milli Takımı hocası Şenol Ustaömer ve U-17'nin hocası Abdullah Ercan da bulunuyor

MİLLİ TAKIM'I BANA VERİN
Kasımpaşa'nın hocası Yılmaz Vural, A Milli Takım'ı çalıştıracak tecrübeye sahip olduğunu söyledi. Vural, "25 yılda 20 takım çalıştırdım. 2 akademi bitirdim. Görev verilirse hazırım" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.