Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 14.10.2009 Gazete
ABONE OL

Aklında UEFA var!

Lugano, "En büyük dileğim Fenerbahçe'yi UEFA şampiyonu olarak görmek" dedi

Fenerbahçe Gazetesi'ne konuşan Lugano, "Ligdeki tek hedefimiz şampiyonluk. Ama en büyük dileğim Fener'i UEFA şampiyonu olarak görmek" dedi. Gördüğü kartların doğru olduğunu itiraf eden Uruguaylı futbolcu, "Bazen itirazın şiddetini artırıyorum. Kaybetmeye tahammül edemiyorum. Ama hakeme "Gördün mü" anlamında işaretim yanlış anlaşılıyor. Bundan dolayı sıkıntılıyım" ifadesini kullandı.

DERBİ KAZANMAK BİZE YETMEZ!
İstanbul Lisesi'nde düzenlenen panele katılan Daum, "G.Saray'ı yenmek istiyoruz. Ama derbi kazanmak şampiyon olmak anlamına gelmiyor" dedi. Carlos'un kendileri için şans olduğunu belirten Daum, "O çok karakterli biri. Onun ayrılmayacağını biliyorum" ifadesini kullandı. Bu arada Daum Alman Ekspres gazetesine "Bir koltukta 2 karpuz olmaz" diyerek F.bahçe ile Türk milli takımını aynı anda çalıştırmayacağını söyledi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.