Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 13.10.2009 Gazete
ABONE OL

'Özel hayat' masada!

Futbol Şube Sorumlusu İhsan Alioğlu, "Trabzon'da yaşanan sakatlıklardan sadece 1 tanesi darbeye bağlı. Futbolcular özel hayatına dikkat etmiyor. Yaşanan sakatlıklar ve rahatsızlıkların nedeni bu" dedi

Trabzonspor'da futbolcuların özel hayatları masaya yatırılıyor. Yaşanan sakatlıklar ve rahatsızlıklardan darbeye bağlı olanın sadece Yattara'nın sakatlığı olduğunu söyleyen Futbol Şube Sorumlusu İhsan Alioğlu, "Alanzinho, Gökhan, Gabric, Selçuk İnan, Engin, Barış ve Tjikuzu özel hayatlarına dikkat etmedikleri için sakatlandı" dedi.

İŞTE YAPILAN HATALAR
1.Tjikuzu gece hayatı nedeniyle formundan çok şey kaybetti. 2.Beslenme ile ilgili olarak 2 kez sorun yaşandı. Gökhan, Gabric, Alanzinho ve Selçuk gıda zehirlenmesi yaşadı. 3.Barış uyku düzenine dikkat etmedi. Sabaha kadar bilgisayarın başında oyun oynuyor. 4.Engin grip oldu ve takımdan ayrı kaldı.

TRABZON'DA MESAİ BAŞLADI
Trabzonspor, 3 günlük iznin ardından Galatasaray ile oynayacağı maçın hazırlıklarına dün başladı. Broos yönetiminde çalışan futbolcular sabah ve akşam olmak üzere 2 çalışma yaptı. Yattara ve Zafer Yelen 2 çalışmaya da katılmadı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.