Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 07.10.2009 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 07.10.2009 17:41
ABONE OL

2. ve 3.Lig'de toplu sonuçlar

Futbolda, TFF 2. Lig'e ve TFF 3. Lig'e 1., 2., 3., 4., gruplardaki 8. hafta maçlarıyla devam edildi. Alınan sonuçlar şöyle:

TFF 2. LİG 1. GRUP
Güngören Belediyespor-Sakaryaspor........................( 0 - 0 )
Gebzespor-Beykoz 1908....................................( 2 - 0 )
Yalovaspor-Bozüyükspor...................................( 2 - 2 )
Körfez Belediyespor-Türk Telekomspor.....................( 0 - 0 )

2. GRUP
İstanbulspor-Akhisar Belediye Gençlik ve Spor............( 1 - 2 )
Tepecikspor-Sarıyer......................................( 1 - 0 )
Fethiyespor-Eyüpspor.....................................( 0 - 1 )
Turgutluspor-Denizli Belediyespor........................( 4 - 0 )
Göztepe-Konya Şekerspor..................................( 1 - 1 )

3. GRUP

Pursaklarspor-Trabzon Karadenizspor......................( 3 - 0 )
Kırşehirspor-Ofspor......................................( 2 - 1 )
BUGSAŞ Spor-Çorumspor....................................( 1 - 1 )
Karsspor-Çankırı Belediyespor............................( 4 - 0 )
Erzurumspor-Etimesgut Şekerspor..........................( 1 - 4 )
Akçaabat Sebatspor-Tokatspor.............................( 1 - 1 )

4. GRUP

Şanlıurfaspor-Tarsus İdmanyurdu..........................( 3 - 2 )
Adana Demirspor-Kahramanmaraşspor........................( 3 - 4 )
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Spor-Mardinspor...( 2 - 1 )
Belediye Vanspor-Elazığspor..............................( 2 - 2 )
Malatyaspor-İskenderun Demir Çelikspor...................( 0 - 1 )

TFF 3. LİG 1. GRUP

Alibeyköy-Bayrampaşa.....................................( 0 - 0 )
İnegölspor-Gaziosmanpaşa.................................( 0 - 1 )
Balıkesirspor-Çerkezköy Belediyespor.....................( 4 - 1 )
OYAK Renaultspor-Bandırmaspor............................( 0 - 3 )

2. GRUP


Tekirova Belediyespor-Afyonkarahisarspor.................( 2 - 0 )
Ispartaspor-Nazilli Belediyespor.........................( 2 - 1 )
Altınordu-Torbalıspor....................................( 1 - 0 )
Menemen Belediyespor-İzmirspor...........................( 3 - 1 )

3. GRUP

Orhangazispor-Darıca Gençlerbirliği......................( 0 - 1 )
İstanbul Kartal Belediyespor-Düzcespor...................( 1 - 2 )
Ankara Demirspor-Gölcükspor..............................( 4 - 1 )
Anadolu Üsküdar 1908-İstanbul Maltepespor................( 1 - 1 )
Keçiörengücü-Beylerbeyi..................................( 2 - 0 )

4. GRUP

Gümüşhanespor-Yimpaş Yozgatspor..........................( 0 - 1 )
Pazarspor-Bulancakspor...................................( 2 - 0 )
Kastamonuspor-Ünyespor...................................( 0 - 1 )
Arsinspor-Bafra Belediyespor.............................( 1 - 0 )
Sürmenespor-Araklıspor...................................( 1 - 2 )

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.