;

'den 'na sert tepki

Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü , "Pazarlıkla oturduğu koltuk ve sahip olduğu meşru statü üzerinden her şeyi gayrimeşru ilan etmekten, ülkemizin milli güvenlik meselelerini siyasi malzeme yapmaktan ve bu milletin seçtiği meşru Cumhurbaşkanına Türkiye düşmanı lobilerin ağzıyla saldırmaktan vazgeçmeyen lider değildir ve liderimizin muhatabı da değildir." ifadelerini kullandı.

AK Partiden Kılıçdaroğluna sert tepki

Ünal, yaptığı yazılı açıklamada, CHP Genel Başkanı Kemal 'nun "siyasi ve insani nezaket sınırlarını çiğneyen açıklamalarda" bulunduğunu belirterek, "Kemal Kılıçdaroğlu'nun Türkiye düşmanı ülkelerle el ele yürüttüğü Erdoğan nefreti ve düşmanlığı hiçbir etik, hiçbir kutsal, hiçbir ahlaki değer ve gelenek tanımaz boyutlara ulaşmış, devlete ve millete ihanet noktasına varmıştır." değerlendirmesinde bulundu.

"KILIÇDAROĞLU LİDER DEĞİLDİR"
Mahir Ünal, açıklamasında şu görüşlere yer verdi:

"Kaset komplosu ile genel başkan olup, girdiği tüm seçimleri kaybeden, hayatının hiçbir döneminde bedeli ödenmiş bir başarıya sahip olmayan Kılıçdaroğlu'nun her seferinde yalancı pehlivanlar gibi meydan okuması, yalan ve iftiralar üzerinden siyasetin gündemini işgal etmesi artık sıkıcı bir hale gelmiştir. Pazarlıkla oturduğu koltuk ve sahip olduğu meşru statü üzerinden her şeyi gayrimeşru ilan etmekten, ülkemizin milli güvenlik meselelerini siyasi malzeme yapmaktan ve bu milletin seçtiği meşru Cumhurbaşkanına Türkiye düşmanı lobilerin ağzıyla saldırmaktan vazgeçmeyen Kılıçdaroğlu lider değildir ve liderimizin muhatabı da değildir.

KULAĞINA FISILDANAN VAATLERLE SALDIRIYOR
Bürokrat olduğu dönemde SSK'yı batırıp genel afla kurtulan, 15 Temmuz hain darbe girişiminde kontrollü bir şekilde kaçan, sonrasında bile devletimizin FETÖ ve PKK ile olan mücadelesinde terör örgütlerinin sözcülüğünü yapan Kılıçdaroğlu'nun bu pervasızlığının, geçmişte olduğu gibi bugün de yine kulağına fısıldanan ve 'iktidara operasyon yapılacağına' yönelik vaatlerden kaynaklandığı son derece açıktır."

  • 14 Eylül 2017, Perşembe 23:31

kalan karakter 1000

ihsan ihsan

kılıçtaeroğlu resmen cia fetö nün ajanıdır açık chp liler böyle bir vatan hainininasıl başlarında tutar hayret

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 15.09.2017 10:31
beşiktaş beşiktaş

baykal' ın gönderilmesi operasyon ise; bu operasyonu çekenler "yerine kim gelirse gelsin bize ne" mi dedi ? tabiki hayır. kılıçtaroğlu, kimlerin değirmenine su taşıyor acaba?

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 15.09.2017 09:26

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.