;

Cumhurbaşkanı Erdoğan AK Parti'de konuştu

AK Parti'de konuşma yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Yorulan varsa kenara çekilsin." ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğandan çarpıcı mesaj!

AK Partili milletvekilleri ve kabine üyeleri ile toplantıda konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti teşkilatına yönelik olarak "Yorulan varsa kenara çekilsin. Bizim için tatil, milletle beraber olmaktadır." mesajını verdi.

2019 DÖNÜM NOKTASI
"Teşkilatlarda yorulan varsa çekilsin, yerini başka birisine bıraksın" diyen Erdoğan,"2019 dönüm noktası, ahenk ve saygı olmalı." şeklinde konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, yabancı yatırımlarla ilgili olarak, "OHAL yabancı yatırımcılar için bahane olamaz" diye konuştu.

  • 27 Temmuz 2017, Perşembe 12:13

kalan karakter 1000

MEHMET MEHMET

çok doğru beceriksizler çekilsin

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 27.07.2017 19:52
TÜRK MİLLETi TÜRK MİLLETi

teşkilatlar ve vekiller yorulmuş,adım atacak halleri yok.İktidar yorgunluğu var.Teşkilatları özelliklede Ankara'da gördük.Çankaya İlçe teşkilatı adeta sokakta yoktu.Ankara İl başkanlığı keza öyle.Refarandumda yüzde ellinin altındaki teşkilatların tamamı gitsin.Teşkilatlar keyif çatma yeri değildir.Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımız çalışsın,diğerleri yatsın,yok öyle yatarak teşkilatlarda iş yapılmaz.bizler 2008-2009 da teşkilatlarda görev yaparken canla başla çalışıyorduk.Çok iyi sonuçlarda almıştık.Halkın içine gireceğiz.Şikayetleri nedir,onları anlayıp çok iyi değerlendireceğiz.Kimsesizlerin,kimsesi olacağız.Mümkün olduğu kadar teşkilatlarda iş adamlarına yer vermeyelim.Onlar teşkilatlara başka amaç için sızıyorlar.Devlet kademesindeki atamalara eski teşkilat mensuplarına daha çok yer vereceğiz.Senin yakının benim yakınım kısacası kayırmacılık yapmayacağız.Adamın partiyle hiç bağı ve partiye geçmiş bir emeği yok.Küt üst düzey bürokrat olarak atanıyor.Böyle devam etmemeli.

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır0
cevapla 27.07.2017 18:14

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.