Bugünkü
Takvim

Ambargo kalkarsa anlaşma olur

Ambargo kalkarsa anlaşma olur
Dışişleri Bakanlığı Müsteşarı Büyükelçi Feridun Sinirlioğlu ile İsrail Başbakanı'nın Özel Temsilcisi Joseph Ciechanover ve İsrail Milli Güvenlik Konseyi Başkan Vekili Jacob Nagel'in başkanlıklarındaki Türk ve İsrail heyet- leri önceki gün İngiltere'nin başkenti Londra'da bir araya geldi.Toplantıda, Türkiye'nin Mavi marmara saldırısı sonrasında talep ettiği 'özür', 'taz- minat' ve 'Gazze'ye ambargo kalkacak' talebinden ilk ikisi gerçekleşti. Ancak Gazze'ye ambargo kalkmadı. İsrail medyası, Gazze'ye ambargonun kalkacağının sinyalini verdi.

kalan karakter 1000

mehmet mehmet

şartlar elverince anlaşma sağlanırsa orta doğuya dikkat edin. isteklerimiz kabul edilecek. 100 milyon dolardan aşağı para kabul edilmemeli.anlaşma olmazsa orta doğuda işlerde düzelmez. BÜYÜK MEZAPOTAMYA DEVLETİ kurulması için adım adım ilerleniyor. çok dikkatli olunmalı. bu oyunun içinde içimizdeki hain partilerde var. MHP feto ya hayır dedi şimdi operasyon ona yapılıyor. bunlar orta doğu daki oyunun bir parçasından.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 09.04.2016 11:01

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.