Bugünkü
Takvim

Bahçeli'den tam destek

ABONE OL
Bahçeli'den tam destek
MHP Genel Başkanı , Rus uçağının düşürülmesiyle ilgili 'Milli' bir duruş sergiledi. Bahçeli, "Türkiye'nin güvenliğini tehdit eden, egemenlik haklarını çiğneyen, havadan ve karadan tahrike yeltenen her türlü teşebbüs ve niyete müdahale hakkı olduğu açıktır. Rusya ayrıca Bayırbucak Türkmenleri'ni havadan bombalayarak soydaşlarımıza düşmanca davranıyor. Rus Vladimir Putin'in, 'Su-24'ün düşürülmesi hain ve açıklanamaz bir arkadan bıçaklamadır' sözleri inandırıcılığı olmayan, işlenmiş suç ve cinayetleri örtbas etmeye tevessül eden fos bir sızlanmadır. Bu konuda MHP, AK Parti hükümetini desteksiz bırakmayacaktır" dedi.

kalan karakter 1000

X X

AFFERİN BAHÇELİ...

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 28.11.2015 13:16

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.