Bugünkü
Takvim
  • Siyaset
  • 18.11.2015 00:00
  • Son Güncelleme: 18.11.2015 19:37

İşte AK Parti'nin Meclis Başkanı adayı

AK Parti, Meclis Başkanlığı için adayını belirledi.

İşte AK Parti'nin Meclis Başkanı adayı
AK Parti Meclis Başkanlığı için AK Parti İstanbul milletvekili 'ı aday gösterdi...

İSMAİL KAHRAMAN KİMDİR?
İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni bitirdi. Talebe Cemiyeti Başkanlığı, Milli Türk Talebe Birliği Genel Başkanlığı, Birlik Vakfı, Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı (TGTV) Kuruculuğu ve Mütevelli Heyeti Başkanlıkları, Özel Sektörde İdare Meclisi Başkanlıkları, Çalışma Bakanlığı Müşavirliği, XX. ve XXI. Dönem İstanbul Milletvekilliği ile Kültür Bakanlığı yaptı. Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Geliştirme Vakfı Kurucular Kurulu Üyesi ve Mütevelli Heyeti Başkanlığı yapmaktadır. Kasım 2015 Türkiye genel seçimlerinde Adalet ve Kalkınma Partisi'nden İstanbul 1. bölge 1. sıra milletvekili adayı olarak seçimleri kazandı. Evli ve 4 çocuk babasıdır.

kalan karakter 1000

yorum yorum

çok iyi bir isabet hayırlı olsun hizmet adamına

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır2
cevapla 18.11.2015 20:52

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.