Bugünkü
Takvim

Erdoğan'dan o haberlere sert tepki

Cumhurbaşkanı Rumeli Hisarı'ndaki Fetih Camii'ni ziyaret etti. Burada gazetecilerin sorularını yanıtladı.

  • Siyaset
  • 31.10.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 31.10.2015 15:54
ABONE OL
Erdoğan'dan o haberlere sert tepki

Türkiye'deki seçimlere ve kendi şahsına yönelik dış basında çıkan olumsuz haberler ve yorumlarla ilgili olarak Cumhurbaşkanı , "Size ne? Siz önce kendi ülkenizin seçimleriyle ilgilenin" dedi.

İstanbul'da Rumeli Hisarı'ndaki Fetih Camii'ni ziyaret etti. erdoğan ziyaret sonrası gazetecilerin sorularını cevapladı.

Erdoğan'ın konuşmasından satır başları:

Bu mescid İstanbul'un fethinden önce çok kısa bir süre içerisnde inşa edilmiş fakat daha sonra maalesef depremde yıkılmış. Tekrar ihya etmişler fakat 1957'de burası yıkılarak karşısında amfi tiyatro yapılmış. Ve o günden bugüne de amfi tiyatro olarak kullanılmış. Burası aslında bir mahalle, 50 konut var. 12 kadar konut İBB'ye ait. O konutlar yeniden inşa edilip, aslına uygun şekilde turizme açılması çok daha anlamlı olacak. Mescid hayırseverlerimiz tarafından inşa edildi. Bizde sembolik olarak namazımı kıldık. İnşallah burada bir daha aynı şeyleri yaşamayız.

1 KASIM SEÇİMLERİ
Benim konuyla ilgili söyleyeceğim tek şey şudur, vatandaşlarımız birliğimizi beraberliğimizi bozmadan herkes iradesini bu istikamette kullanmalı. Vatandaşlarımız kime, nasıl oy kullancağının tercihini son ana kadar yapacaktır. Çıkacak neticeye sonuna kadar saygı duyacağız.

Dışardan bizim birliğimizi bozmaya çalışanlar var. Gerek şahşıma yönelik gerek ülkedeki partilere yönelik açıklamaları var. Size ne? Siz önce kendi ülkenizin seçimleriyle ilgilenin.

kalan karakter 1000

yşl. yşl.

ağzına sağlık sayın cumhurbaşkanım

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 31.10.2015 21:51

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.