Bugünkü
Takvim

Edepsizlere meydanı bırakmayız

ABONE OL
Edepsizlere meydanı bırakmayız
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Memur-Sen 20. Yıl Programı'nda önemli açıklamalar yaptı:

Bize diktatörlerin önünde el pençe divan duranları 'gazeteci budur' diye yutturmaya çalıştılar. İnsanların inançlarını sömürenleri 'din alimi' diye yutturmak istediler. Tabanı ibadet, ortası ticaret, tavanı ihanet olanları bu şekilde anlattılar. Biz en başka bu kirli oyunu bozduk.
Biz bu ülkeye inanç dayatanlardan olmadık. Bundan rahatsız oldular.
PKK ve DAEŞ Yeni Türkiye'ye ittifak halinde saldırıyor. Gar'ın önündeki o saldırı kolektif bir terör saldırısıdır.
Pensilvanya medyası ile PKK medyası aynı dili kullanabiliyor. PKK ile DEAŞ aynı istikamet doğrultusunda hareket edebiliyor. Hepsinin de hedefi Yeni Türkiye.
PKK saldırıyor, ertesi gün Pensilvanya medyası, Doğan medyası çıkıp utanmadan 'Bunu Saray yaptı, devlet yaptı' diyor. Özal'a atılan başlıkları aynı medya, aynı dille bu kardeşinize atıyor.
Bu ülkeyi DAEŞ'e destek veriyormuş gibi anlatacak kadar alçak ve hainler. Kusura bakmasınlar bu edepsizlere meydanı bırakmayız.

HİLTON ARAZİSİNE EL KOYAMAYINCA...
"İstanbul' da Hilton arazisine el koymak isteyenler, istedikleri olmayınca PKK ile aynı dili kullanabiliyor. Medya kanallarında teröre destek veren 'cici kızlarını' oraya çıkarıyor.."

kalan karakter 1000

ali ali

ha nevar su dogan midir nedir mallarina el konsa zaten haksiz kazanc bedavadan kazaniyor kendini bi halt sannediyor bunun cezasi verilmeli gec bile kalindi

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 28.10.2015 17:52

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.