Bugünkü
Takvim

"Türk milletinin ilerleyişini durduramayacaklar"

, Ankara'daki terör saldırısıyla ilgili olarak, "Ankara'da patlayan bombanın bir tek nedeni var; medeniyet coğrafyamızda yaptıkları ameliyata Ankara karışmasın, o masada olmasın" dedi.

  • Siyaset
  • 15.10.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 15.10.2015 20:28
ABONE OL
Türk milletinin ilerleyişini durduramayacaklar
Bakan Yalçın Topçu, Manisa Valisi Erdoğan Bektaş'ı makamında ziyaret etti. Burada gündeme ilişkin açıklamalarda bulunan Topçu, "Geçtiğimiz günlerde Ankara'mızda gerçekten insan olan herkesin yüreğini parçalayan bir katliamla karşı karşıya kaldık. Alçakça, haince bir katliamla karşı karşıya kaldık. Uluslararası küresel güçlerin uluslar arası terör odaklarını nasıl Türkiye karşıtlığında stratejik bir ortaklığa kavuşturduğunu gördük. Hep beraber gördük ki dün Çanakkale'de dedelerimizin karşısında olanlar bugün farklı yol ve yöntem bulmuşlar, o yol ve yöntem içerisinde terör örgütlerinin her birini bir masa etrafına oturtmuşlar kendi emel ve çıkarları için stratejilerine ortak yapmışlar dedi.

"ANKARA'DA PATLAYAN BOMBANIN BİR TEK NEDENİ VAR"
Ankara'daki terör saldırısıyla ilgili önemli açıklamalarda bulunan Topçu, konuşmasına şöyle devam etti:

"Ankara'da patlayan bombanın bir tek nedeni var. Medeniyet coğrafyamızda yaptıkları ameliyata Ankara karışmasın. O masada olmasın. Müdahale etmesin. Onlar on binlerce kilometreden gelip burnumuzun dibinde daha dün bizim Hakkari'miz gibi olan Urfa'mız gibi olan yerlerde güya kendi şehirlerinin güvenliklerini aradığını söylüyorlar ama bizim daha dün eyaletimiz olan yerlerle ilgili çevirip o başımızı o bölgelere bakmamızı istemiyorlar. Onun için 38 küsur senedir bizi bölücü terör ile uğraştırıyorlar. Allah'ın izniyle bunları aşacağız. Türkiye Cumhuriyeti Devleti çok güçlü bir devlettir. Yılanın şuanda belini kırmıştır. O çok güvendikleri inleri darmadağın oldu. Kafası oynuyor, gövdesi ayrı oynuyor. İnşallah bu seçimlerde bütün partilerimize hayırlı olur. Buradan siyasi bir istikrar çıkar. O siyasi istikrar inşallah terörle mücadeledeki kararlılığı devam ettirir, sosyal yapılarımızı tekrar pekiştirir, ekonomik sarsıntılarımızı giderir.

"TÜRK MİLLETİNİN İLERLEYİŞİNİ DURDURAMAYACAKLAR"
Milletin iradesinin sandığa yansıyacağını kaydeden Topçu, "Türk milletinin ilerlemesini hiç kimse durduramayacak. Çünkü bu bizim ilahi kaderimiz. Tanrı Dağı'ndan inip, Malazgirt'te Alparslan'la milletin iki bahadır evladı buluşmuş. Bu bir kader. O ilahi kaderi ancak yazan bozar diye konuştu.

kalan karakter 1000

Serke Serke

hangi ilerleyişi o senin dediğin erdoğan ın çocukları için geçerli dingil sende.sen bilal le sümeyye nin kültür bakanı ol onların iht,iyaçları var

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır3
cevapla 16.10.2015 13:55
Mert Mert

Mert Adam, Bakanımız Sayın Yalçın Topçu doğru söylüyor"Türk milletinin ilerlemesini hiç kimse durduramayacak. Çünkü bu bizim ilahi kaderimiz. Tanrı Dağı'ndan inip, Malazgirt'te Alparslan'la milletin iki bahadır evladı buluşmuş. Bu bir kader. O ilahi kaderi ancak yazan bozar"

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır0
cevapla 15.10.2015 23:22
TÜRK TÜRK

BİRLİK olalım dirlik olalım ATA SÖZÜMÜZ. SN. BAKAN BİRLİK OLALIM EY MÜSLÜMANLAR birliğimize dinamit koyan hain PKK yandaşlarına onun maşalarına inanmayın ve korkmayın AKP veya CHP OY VERİN fakat HDP OY vermeyin kanınızı akıtan sizleri topluca öldüren bu zihniyet değil mi? hayır derseniz sablantılısınız demektir. BİRLİK ve beraberlik için bir olalım. uçlardan kaçının.

Aynı Görüşte misiniz?
evet11
hayır0
cevapla 15.10.2015 21:53

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.