Bugünkü
Takvim

'Topyekün göğüslemeliyiz'

'Topyekün göğüslemeliyiz'
Başbakan Yardımcısı , Ankara'da meydana gelen terör saldırısının ardından önemli mesajlar verdi. "Katliam şeklindeki bu hain saldırı Türkiye'yi hedef almaktadır. Bu yüzden terör saldırılarını millet olarak topyekün göğüslemeliyiz" diyen Akdoğan, PKK'nın tek taraflı ateşkes adımını ise şu sözlerle değerlendirdi: "PKK'nın taktik açıklamaları bırakıp tam anlamıyla eylemlerini durdurması ve Türkiye'yi terk etmesi gerekiyor. Silahlar gömülmediği sürece PKK bir tehdittir ve buna karşı gerekenler yapılacaktır. PKK yaşadığı bozgun sebebiyle zor durumda, diğer yandan HDP'ye seçim öncesi siyasi fayda sağlayacak bir görüntü vermeye çalışıyor. Terör eylemlerini ise kontrolsüz güçlere, paravan örgütlere yıkacak. Büyükşehirlere yönelik canlı bomba talimatı verdikleri biliniyor."

Ali ÜNAL

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.