Bugünkü
Takvim

Erdoğan'a

Makedonya, Karadağ, Bulgaristan, Yunanistan ve Kosova'dan parti temsilcileri Erdoğan'a mektup göndererek, cumhurbaşkanı adaylığına destek verdi. "Bölgedeki ve dünyadaki mazlumların olduğu gibi bizlerin ve halklarımızın da kalbinde asla silinmeyecek ve mutlaka tarihe geçecek bir yere sahipsiniz" ifadesiyle teşekkür ettiler.

  • Siyaset
  • 23.07.2014 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 23.07.2014 13:00
ABONE OL
Erdoğan'a 5 ülkeden destek
Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan 'a, Makedonya, Karadağ, Bulgaristan, Yunanistan ve Kosova'dan parti temsilcileri mektup göndererek cumhurbaşkanı seçiminde destek verdi.

Erdoğan'ın Seçim Koordinasyon Merkezi'nden alınan bilgiye göre, Makedonya, Karadağ, Bulgaristan, Yunanistan ve Kosova'dan parti temsilcileri Erdoğan'a gönderdikleri mektupta, 10 yıldır bölgeye verdiği destekten dolayı teşekkür etti.

"Bölgedeki ve dünyadaki mazlumların olduğu gibi bizlerin ve halklarımızın da kalbinde asla silinmeyecek ve mutlaka tarihe geçecek bir yere sahipsiniz" ifadesine yer verilen mektupta, imzası olan temsilcilerin isimleri şöyle:

"Bulgaristan Hürriyet ve Şeref Halk Partisi Kurucu Başkanı Kasım Dal, Kosova Demokratik Halk Partisi Genel Başkanı Kamu Yönetimi Bakanı Mahir Yağcılar, Yunanistan Bodop Milletvekili Ahmet Hacıosman, Karadağ Boşnak Partisi Genel Başkanı Rafet Husoviç, Makedonya Türk Demokratik Partisi Genel Başkanı ve Milletvekili Doktor Kenan Hasip."

kalan karakter 1000

murat murat

Gün gelecek sn. başbakanımıza 55 ülke destek verecek. Gün geçtikte, korkusuz başbakanımızı daha iyi anlayacak ve cesaret alacaklardır. Bu memleket yüreğineze emanet başbakanım.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 23.07.2014 23:19
ismail ismail

ula kemal devlet sizi tanıyan varmı o gavur ellerinde la sizi anadolunun çoğu yerinde tanıyan yok çıkmış dolanıyorsunuz artık bu yalan peşrevleri bırakın.

Aynı Görüşte misiniz?
evet14
hayır3
cevapla 23.07.2014 18:13
erhan erhan

Allah şaşırtmasın

Aynı Görüşte misiniz?
evet12
hayır4
cevapla 23.07.2014 16:38
kosovali kosovali

en buyuk cumurbaskani bizim cumurbaskan allah onu korusun amin

Aynı Görüşte misiniz?
evet34
hayır4
cevapla 23.07.2014 15:45
tacettin baki tacettin baki

yürüüüüüü baba yolun açık olsun inşaallah

Aynı Görüşte misiniz?
evet31
hayır5
cevapla 23.07.2014 14:35

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.