Bugünkü
Takvim

Çocukları en iyi İsrail öldürür

ABONE OL
Çocukları en iyi İsrail öldürür
Başbakan Tayyip Erdoğan, Cuma namazını İstanbul'daki Mimar Sinan Camii'nde kıldı. Çıkışta İsrail'in Gazze'deki katliamına çok sert tepki gösterdi. Erdoğan, "Batı, beni farklı şekilde tanımlayabilir, 'gerilimcidir' diyebilir. Ben hakkın ve halkın rızasını kazanmakla görevliyim. Güçlere şirin görünmek gayretinde olmadım, olmayacağım. Gazze'de sistematik bir soykırım var. İsrail'in bu adımlarının arkasında 3 çocuk meselesi yoktur. Çocukları en iyi öldürmesini bilen devlet İsrail'dir. O zaman da bugün de plajda çocukları öldürdüler. İnsanlığın vicdanı kanamıyor. İslam dünyası tavrını ortaya net koymadığı sürece bu sıkıntılar daha çok sürer" dedi.

SİSİ ZALİMDİR, DARBECİDİR
İsrail'in Hamas ile Fetih Hareketi arasında birlik hükümeti kurulmasını arzu etmediğini söyleyen Başbakan Erdoğan, şöyle konuştu: Bir başka hesap daha var. Mısır'la görüşmelerde Hamas'ı dışlama gayretidir. Sisi taraf mıdır, elbette değildir. Sisi zalimdir, darbecidir. Diğerlerinden farkı yok. Hamas'ın gıda yollarını kapayanlardan birisi de Sisi'dir...

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.