Bugünkü
Takvim

Çiçek: İnsanlık 'de katledildi

Çiçek: İnsanlık Gazze'de katledildi
TBMM Başkanı Cemil Çiçek, İsrail'in Gazze'ye saldırısını sert sözlerle eleştirdi. "Gazze'de insanlık ve insanlığın ortak aklı katledilmiştir" diyen Çiçek, İsrail'in saldırısını bir an önce durdurmasını istedi. Çiçek, dün yaptığı yazılı açıklamada, şunları söyledi: İsrail'in Gazze'yi havadan, karadan ve denizden ablukaya alıp saldırmasının çok sayıda kaybın yaşanmasının, hiçbir insani ve hukuki izahı bulunmamaktadır. Gazze sahilinde oynayan 4 çocuğa bomba yağdırılarak yok edilmesinin hiçbir gerekçesi olamaz. Ne acıdır ki haksız ve zalimane saldırı karşısında uluslararası toplum zulmü izlemekten öte bir şey yapamamaktadır...

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.