Bugünkü
Takvim

Birader geri döndü

ABONE OL
Birader geri döndü
30 Mart yerel seçimlerinden önce Cuma namazlarını kaçırmayan, Umre fotoğraflarını paylaşan CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce, seçimden sonra özüne dönmüştü. Ramazan'da Bodrum'a giden ve biraları fondip yaparken TAKVİM'in objektiflerine yakalanan ve gazeteleri toplatmak için Yalova'daki adamlarına emir veren İnce, nihayet milletvekili olduğunu hatırladı. CHP grup toplantısında Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile yan yana poz veren İnce'nin yakınlarına, "Tatil bitti" mesajı verdi. Kılıçdaroğlu, 5 partinin adayı Ekmeleddin İhsanoğlu'na oy istedi.


kalan karakter 1000

burhan efsane burhan efsane

bira sını içtide şişesi nerede? herhalde yine içer. alışmış bir kere. cb seçiminden sonra yine rakı votka cin şeytan muhabbetine girer. bugünler de abdestli şeytan gibi sessiz duracak. oylar gelsin ondan sonra yine devam. şişelerini saklasın lazım olur. parasız kalırsa

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 17.07.2014 01:19
murat murat

10 ağustos kemalin ipinin çekildiği gün olacak defolup istifa edecek

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 16.07.2014 21:14
murat murat

chp ne hallere düştü cemaat bile kurtaramadı

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 16.07.2014 21:11
ozan ozan

ona kızmam ne gördüyse onu yapıyor iktidar olmak için herşey mübah ya :))). ona inanacak kadar salak olana kızarım.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 16.07.2014 19:01
mehmet kaplan mehmet kaplan

bunların yaptığı ortadadadır.26 yıl tek olarak türkiyeyi yönettiler.yaptıkları sadece zorla millete şapka giydirmek oldu.giymeyenleride astılar yada zulüm yaptılar.şapkayla ilerleme olacak zannettiler.ama olmadı.ALLAH ATIF HOCAYA ganigani rahmet eylesin.neden başa gelemediklerini hala anlamıyorlar.herşey ortada bunlar başka teleden millet başka telden çalıyor.herşey ortada aklı olana zaten anlıyor.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 16.07.2014 18:46

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.