Bugünkü
Takvim

Sanat kimsenin elinde değil

ABONE OL
Sanat kimsenin elinde değil
Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan dün Şanlıurfa'da bir miting düzenledi. Binlerce kişi Erdoğan'ı dinlemek için meydana akın etti. Başbakan, konuşmasında seçim vizyonu toplantısına katılan sanatçılara yönelik tepkileri eleştirdi.

400 TON BOMBA LEBLEBİ DEĞİL
"Bu devirler geçti. Sanat kimsenin elinde değil, sanatçı da kimsenin kölesi değil. Ben sanatçı dostlarıma, kardeşlerime sesleniyorum: Artık eski Türkiye'de yaşamıyoruz. Size bu hakaretleri yapanların hepsi o hakaretleriyle başbaşa kalacaktır. Siz de onurunuzla sanatınızla bu ülkenin geleceğine yön vereceksiniz" dedi. Başbakan seçimlerle ilgili olarak da şunları söyledi: "Şu anda 10 Ağustos öncesinde yine CHP, MHP, onlarla birlikte HDP, Pensvilvanya ile işbirliği halindeler. 10 Ağustos'ta bu kirli ittifakın bedelini ödeyecekler. İsrail terör estiriyor. 400 ton bomba leblebi çekirdek değil. Ey Netanyahu, bombalar durmadıkça normalleşme olmaz. İsrail'in, Türkiye ile dost olması mümkün değil."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.