Bugünkü
Takvim

Taksim bizimdir

ABONE OL
Taksim bizimdir
CHP Genel Başkanı , İstanbul CNR EXPO Fuar Alanı'nda dün düzenlenen "Kendine Güvenen Kentler Buluşması"nda 61 CHP'li belediye başkanıyla bir araya geldi. Kılıçdaroğlu, hükümeti eleştirdi: (Metro) 20 yıl evvel sosyal demokrat belediyelerin kendi bütçeleri ile yaptığı metroyu 2013'te AK Parti'li belediyeler yüksek bütçelere sahip olmalarına rağmen yapamıyor. 3. köprüye karşı değiliz. İstanbul'un ihtiyacı Kuzey Marmara ormanlarını korumaktı. Eğer geçiş yapılacaksa en az 3 tüp geçişe ihtiyaç vardır. Vatandaş 'Taksim bizimdir' diyor Taksim'e sahip çıkıyor" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.