Bugünkü
Takvim

2 ayyaşın yasasıydı

ABONE OL
Başbakan Erdoğan, partisinin grup toplantısında konuştu: Alkolü veya sigarayı kökünden yasaklama söz konusu değil. Bu düzenlemeyi sağlıklı nesiller için yaptık. Düzenleme hiç kimsenin kimliğine, ideolojisine, yaşam tarzına yönelik bir müdahale değildir. Daha önce 'Şarib-ül Leyli Ve-n Nehar bir nesil istemiyoruz' dediğimde rahatsız oldular.DELİLLER YARGININ ELİNDE
Başta CHP... Bu millet sizin gibi düşünmüyor. İki tane ayyaşın yaptığı yasa sizin için muteber oluyor da inancın emrettiği bir gerçek, reddedilmesi gereken bir olay haline geliyor? ni Esed'e götüren kişi nın ve diğer engellenen saldırıların planlayıcısının ta kendisidir. Deliller yargının elindedir. Boğazlarına kadar çamura batmış durumdalar. CHP bu mesele ile ilgili tatmin edici açıklama yapmalı. Hatta Genel Başkan ve bu milletvekilleri derhal istifa etmelidir.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.