Bugünkü
Takvim

Bizi parayla korkutamaz

ABONE OL
Bizi parayla korkutamaz
CHP Genel Başkanı , Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin gençlik merkezini açtı. Açılışta, Başbakan Erdoğan'ın CHP'ye yönelik eleştirileri ve tazminat konusunda konuşan Kılıçdaroğlu, "Reyhanlı faillerinin CHP'lileri Esad ile görüştüren kişi olduğunu söyledi. Neymiş, bir şoför CHP heyetini Suriye'ye götürmüş. Ben o heyete deveyle gitmelerini söyledim. O zaman diyecekti ki bu develer de Esad'in devesidir" dedi. Kılıçdaroğlu ayrıca, Erdoğan'ın açtığı 1 milyon TL'lik tazminat için şöyle konuştu: Parayla bizi korkutacağını sanıyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.