Bugünkü
Takvim

330'u bulur halka gideriz

Başbakan Erdoğan, ABD dönüşünde referandum ihtimali üzerine açıklamalar yaptı: 330'u bulabilirsek, halka gideriz. İnanıyorum, milletimizden 'evet' oyu alırız

ABONE OL
330'u bulur halka gideriz
, ABD'deki resmi temaslarının ardından geldiği 'nde basın toplantısı düzenleyerek, gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını yanıtladı. Bir gazetecinin, "Referandum konusunda ne düşünüyorsunuz" sorusu üzerine Erdoğan, bazı değişiklikleri öngören adım atılabileceğini belirterek, "Referandum yolunu açması halinde ben milletimden 'evet' oyu alabileceğimize inanıyorum. Bu konuda çalışmamız var" dedi.

YAVRU MUHALEFETİN TAVRI
Başbakan Erdoğan, "PKK'nın çekilmeye başladığı söyleniyor. Size gelen bilgiler ne yönde?" sorusuna ise şu yanıtı verdi: 'Şu yoldan çekiliyoruz, şuralardan çekileceğiz', bu tür açıklamalar çok yanlış. Nereden girdiyseler oradan çıkarlar. Bu güvenlik güçlerimize karşı spekülasyondur. İşte yavru muhalefetin yaptığı gibi...


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.