Bugünkü
Takvim

Beynine sıkarım

BDP'li 'ın "Kız arkadaşıma bakıyorsun" diyerek öldüresiye dövdüğü Cüneyt A., dehşet anlarını TAKVİM'e anlattı:

ABONE OL
Beynine sıkarım
, geçtiğimiz günlerde Ankara'da bayan arkadaşıyla yemek yerken yan masadakilerle tartıştı. Kendisini taciz ettiği iddiasıyla Cüneyt A'yı üç arkadaşıyla birlikte kıyasıya dövdü. Türkiye'nin ünlü bilişim firmalarından birinin üst yöneticisi olan Cüneyt A, silahların da çekildiği dehşet anlarını TAKVİM'e anlattı:

ŞİŞELERİ KIRDILAR
"Benim gözlerim iyi görmez. O yüzden yan masadaki kim acaba diye bir ara gözlerimi kısıp baktım. Hepsi o kadar. Taciz diye bir şey zaten olmadı. Önce oturduğu yerden 'Ne bakıyorsun O... çocuğu' diye bağırdı. Sonra yerinden fırlayıp silahını çekti. Bir anda masamıza yaklaşıp tabancayı kafama dayadı. "Seni öldürürüm, beynine sıkarım" diye bağırdı. Arkadaşlar araya girdi. Bu sefer telefonla çağırdı adamlarından birisi tabancasını çekti. Namluya mermiyi sürüp yanımda oturan arkadaşım Ali Rıza B'ye doğrulttu. Mekanizme sesiyle birlikte hepimiz donduk kaldık. Elimizi bile kaldıramadık. Sakık ve adamı bana vurdu. Başımda 4 içki şişesi kırdı. Şu anda hem sırtım, hem başımın arka tarafından ciddi yaralar var. Onların yaptığı tam bir şehir magandalığı...


MEVLÜT YÜKSEL

kalan karakter 1000

ego ego

kayınçoların bu yaptığı az bile iyi yırtmışsın kefeni

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır12
cevapla 21.05.2013 12:36
vatandaş vatandaş

savcılara duyrulur

Aynı Görüşte misiniz?
evet13
hayır0
cevapla 21.05.2013 12:08

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.