Bugünkü
Takvim

'da fuhuş alarmı

Fransa'da adı bir fuhuş soruşturmasına karışan yatının, Cannes'a demirlemesi akıllara "Yine bir rezalete mi sahne oluyor" sorusunu getirdi

ABONE OL
Savarona'da fuhuş alarmı
Tüm Türkiye 19 Mayıs'ı kutlarken, çok üzücü bir iddia ortaya atıldı. Atatürk'ün son günlerini geçirdiği yatının, Fransa'nın Cannes şehri açıklarında demirlediği öne sürüldü. Cannes Film Festivali'nin devam ettiği şu günlerde akıllara, "Yatta yine fuhuş mu yapılıyor?" sorusu düştü. Zira Savarona'nın adı daha önce de Fransa'daki bir fuhuş soruşturmasına karışmıştı. Soruşturmada Savarona'nın 2007 yılındaki Cannes Film Festivali sırasında 350 bin Euro'ya (yaklaşık 1 milyon TL) kiralandığı ortaya çıkmıştı. Bu arada Savarona'nın sahipleri halen Kahraman-Celal Sadıkoğlu kardeşler... Ancak başka bir iddiaya göre; Sadıkoğlu kardeşler, yatı Tunuslu bir turizm şirketine kiraladı. Savarona da, 14 Mayıs'ta Tunus'a gitmek üzere İstanbul'dan yola çıkarak Ege Denizi'ne açıldı.

kalan karakter 1000

mehmet kaplan mehmet kaplan

halimize bakın daha ATANIN YATINI DAHİ KORUYAMIYORUZ BİZLER NEYİ KORUYABİLİRİZ MERAK EDİYORUMDA.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 20.05.2013 20:28

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.