Bugünkü
Takvim

Kılıçdaroğlu'na 'katil' davası

ABONE OL
Kılıçdaroğlu'na 'katil' davası
Başbakan Erdoğan, ABD'de Brookings Enstitüsü çıkışında gazetecilerin sorularını cevaplandırdı. Başbakan, 'Kılıçdaroğlu'nun Erdoğan ile Esad'a benzeten açıklamalarının hatırlatılması üzerine', "Türkiye Cumhuriyeti başbakanına kimsenin katil demesine müsaade edemeyiz. Ne Uludere'de ne Hatay'daki olaylar için katil denmesine müsaade edemeyiz. O dilde cevap vermesini çok iyi bilecek, bilen bir kültüre de sahibim ama o seviyeye asla düşmem. Yargıda hesabını kendisi verecektir" diye konuştu.

RUSYA'YA GİDECEĞİM
Erdoğan, Türkiye'nin kredi notunu arttıran 'e için "Onlara sadece günaydın diyorum. Çok geç kaldılar" dedi. Başbakan, ABD ziyaretinin ardından Suriye konusunda Rusya'ya gideceğini belirterek, "Suriye'deki sıkıntı, hava hakimiyeti noktasında. Suriye'de rejim füze kullanıyor, şu anda NATO tespitlerine baktığımızda, 283 füze atışı yapmış vaziyetteler ve yine elde edilen bazı bilgiler var ki 'sarin' diye ifade edilen kimyasal da kullanıyorlar" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.