Bugünkü
Takvim

Oyunlara gelmeyelim

Oyunlara gelmeyelim
, 11 Mayıs'ta bombalı saldırıda 51 kişinin hayatını kaybettiği, Hatay'ın Reyhanlı ilçesine gitti. İçişleri Bakanı Muammer Güler ile ilk olarak Reyhanlı Kaymakamlığı'na giden Cumhurbaşkanı Gül, Reyhanlılar'a konuştu.

KÖTÜ NİYETLİLER İÇİN
Gül, "Bugün bu acıyı en derinden hissettiğimi, devletimizin bütün imkanlarıyla halkımızın yanında olduğunu göstermek için buradayım. Acısı çok derindir. Şüphesiz ki ani nüfus artışı bu potansiyel durumu ortaya çıkartır. Kim için? Kötü niyetliler için. O açıdan burada bir kez daha bütün vatandaşlarıma hatırlatmak istiyorum. Sakın bu oyunlara hiç gelmeyelim. Gün sağduyulu olma günüdür" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.