Bugünkü
Takvim

Kıyas doğru değil

ABONE OL
Kıyas doğru değil
CHP Genel Başkanı , Brüksel'de Avrupa Parlamentosu'nu ziyaret etti. Burada Başbakan Erdoğan'ı Esad'la kıyaslayan Kılıçdaroğlu'na tepki geldi. Avrupa Parlamentosu Sosyalist Grup Başkanı Hannes Swoboda, Başbakan Erdoğan'ın Beşar Esad'la kıyaslanamayacağını belirterek, "Bu yaklaşım doğru değil. Beşar Esad, halkını katlediyor" dedi.

kalan karakter 1000

ERDOĞAN ŞAHİN ERDOĞAN ŞAHİN

sayın kılıçdaroğlu bu yeryüzünde sizin kadar çok fikri olanı görmedim devletçisiniz sosyalistsiniz alevisiniz sünnisiniz esadçısınız özgürlütçüsünüz(allah allah) katı muhafazakarsınız atatürkçüsünüz sahi siz necisiniz .kemal bey her fikirden olarak herkesi kucaklamayamazsınınz veya herkes de sizden olacak zannetmeyin sosyalistlerle anlaşamıyorsun muhafazakarla yok atatürkçü ile yok dindar kesimle yok işte görüyorsunuz biryerde durunda size gelecekler yerini bilsin.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 16.05.2013 08:38
aynur icer aynur icer

buda sana kapak olsun

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 16.05.2013 06:59

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.