Bugünkü
Takvim

Anneler özeldir

, mesajı yayınladı: Milletimiz şehitlerimizin yadigarı annelerimizi bağrına basmaktadır Onlar hepimizin annesidir...

ABONE OL
Anneler özeldir
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, nedeniyle bir mesaj yayınladı. Anneliğin dünyada başka hiçbir şeyle kıyaslanmayacak yüce bir duygu olduğunu belirten Cumhurbaşkanı Gül, annelerin, sınırsız sevginin, engin hoşgörünün ve iyiliğin sembolü olduğunu vurguladı.

ŞEHİTLERİMİZİN YADİGARI ONLAR
Gül, "Çocukların ilk öğretmeni annedir. Hayata dair her şey anneden öğrenilir. Güçlü ve parlak bir gelecek istiyorsak, annelerimize en iyi şartları sağlayabilmeli, onların çocuklarımızı en iyi şekilde yetiştirebilmeleri için tüm imkanları seferber etmeliyiz" dedi. Gül, mesajında şehit annelerine de yer verdi: "Bugünü fırsat bilerek tüm şehit annelerine milletim adına bir kez daha minnet ve şükranlarımı sunuyorum. Milletimiz şehitlerimizin yadigarı annelerimizi bağrına basmaktadır. Onlar hepimizin annesidir. Onlara her zaman destek çıkacak ve onları sevgiyle kucaklayacağız."

KARDEŞLİK GÜÇLENECEK
Cumhurbaşkanı , şehit annelerine birçok kez Çankaya Köşkü'nde yemek verdi. Çözüm sürecine destek veren Gül, "Türkiye'de var olan kardeşliğin çok daha kenetlendiğini, kardeşlik rüzgarının çok daha güçlü bir şekilde estiğini görüyoruz" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.