Bugünkü
Takvim

'li vekil mahkemeye zorla getirilecek

Yargıtay, 'li vekil 'in "terör örgütü üyeliği" iddiasıyla açılan davaya zorla getirilmesine karar verdi.

  • Siyaset
  • 10.05.2013 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 10.05.2013 15:26
ABONE OL
CHP'li vekile şok!
Erzincan'da İrtica İle Mücadele Eylem Planını uygulamaya koydukları iddiasıyla Yargıtay 11. Ceza Dairesi'nde yargılanan CHP Denizli Milletvekili İlhan Cihaner hakkında zorla getirilme kararı çıkarıldı.

Erzincan'da "İrtica ile Mücadele Eylem Planı"nı uygulamaya koydukları iddia edilen Denizli Milletvekili ile eski 3. Ordu Komutanı emekli Orgeneral Saldıray Berk'in de aralarında bulunduğu 11 sanığın, "Ergenekon silahlı terör örgütüne üye olmak" suçundan yargılanmasına Yargıtay'da devam edildi. Yargıtay Ceza Genel Kurulu Salonu'nda yapılan duruşmaya İlhan Cihaner katılmadı. Daire Başkanı Hüseyin Eken, savunmasının alınması amacıyla çeşitli kerelyer usulüne uygun davetiye tebliğine rağmen duruşmalara gelmeyen İlhan Cİhaner'in CMK'nın 199. Maddesi uyarınca getirilmesine karar verildiğini açıkladı.

kalan karakter 1000

isimisiz isimisiz

hiçbir halt olmazzzz!!!o bir vekil suç makineside olsa 4 parti anlaşır onu koruma altına alır kimse inanmasın

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır2
cevapla 10.05.2013 13:18

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.