Bugünkü
Takvim

Yaşlılarımız dışlanamaz

ABONE OL
Yaşlılarımız dışlanamaz
Başbakan Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Hanım, kutup yıldızına benzettiği yaşlılarla irtibatı kesen bir toplumun yönünü kaybedeceğini söyledi. Kültür Toplum ve Aile Derneği (KÜLT) ile Başakşehir Belediyesi'nin düzenlediği "1. Uluslararası Yaşlanma Sanatı Kongresi", Cevahir Otel'de gerçekleştirildi. Kongrede bir konuşma yapan , "Yaşlılarını dışlamış, ötelemiş bir toplum kutup yıldızını, yani yönünü, istikametini kaybetmiş bir toplumdur" dedi.

TOPLANTIYA YOĞUN KATILIM
Toplantıya Emine Erdoğan'ın dışında, Aile Bakanı , Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu'nun eşi , İçişleri Bakanı Muammer Güler'in eşi Neval Güler, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu ve eşi Gül Mutlu da katıldı.


Veli SARIBOĞA


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.