Bugünkü
Takvim

Altın saat

Milletvekili , dünyaca ünlü saat markası IWC'nin kırmızı altından yapılan 'Perpetual Calendar'ı tercih etti

ABONE OL
Altın saat
Türk futbol tarihinin gelmiş geçmiş en iyi birkaç futbolcusundan biri olarak gösterilen , AK Parti İstanbul Milletvekili olarak birçok organizasyonda yer aldı. Taraflı tarafsız her kesimden büyük övgü alan Şükür'ün altın kol saati TAKVİM'in objektifine takıldı.

Türkiye'de pek bilinmeyen, ancak dünya jet sosyetesinin vazgeçilmezleri arasında olan İsviçreli saat üreticisi IWC markalı saatin gövdesi kırmızı altından imal edildi. Şükür'ün kullandığı "Perpetual Calendar" model bu saatin fiyatı yaklaşık 60 bin TL.ALPER YURTSEVER

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.