Bugünkü
Takvim

Bahçeli çok sert

MHP lideri Bahçeli, Bursa'da şiddet ima eden mesaj verdi Bahçeli, 'Vur de vuralım' diyenlere, 'Onun da zamanı var' dedi

ABONE OL
Bahçeli çok sert
MHP Genel Başkanı , Bursa'da Osmangazi ve Orhangazi türbelerini ziyaret etti. Ardından meydanda halka seslenen Bahçeli şu mesajları verdi:

BUrsa hainlere korku salmakta, eşbaşkanlara hezimet vaat etmektedir.

BÖlünmeyi amaçlayan etnik terör meşrulaşmış, İmralı canisi çözüm ortağı ve barış elçisi olarak gösterilmiştir. Süreç, çözüm, barış, ateşkes ve taviz kopartma tuzaklarıyla alanını genişletmiştir.

Bedeli kanla ödenerek kazanılmış bağımsızlığımız, alın terimizle oluşturduğumuz milli varlıklarımız, milli kültürümüz, huzur ve asayişimiz, temel ihtiyaçlarımız hüsrana uğramıştır.

(VUR de vuralım sözleri üzerine) Onun da zamanı gelecek.

kalan karakter 1000

yok yok

kan ve göz yaşına gerek yok iyi güzel de bebeklerimizin katili neden adam yerine konuyor?

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır0
cevapla 24.03.2013 20:42
Türkan Türkan

Sevgili gencler Bahcelinin doldurusuna gelmeyin,vur de vuralim öl de ölelim diyenleri 80 önceside gördük ve 5 bin gencimiz öldürüldü,ayni sanaryoyu yazmaya calisiyorlar aman dikkat diyorum,kimsenin doldurusuna gelmeyin yoksa son pismanlik fayda etmiyor,inanmiyorsaniz eski ülkücü abilerinize sorun onlar sizlere anlatsinlar olanlari,olan hep gariban Halk cocuklarina ve onlarin ailelerine oluyor,aman doldurusa gelmeyin.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır8
cevapla 24.03.2013 13:17
ali ali

kan ve gözyaşı ile beslenenler bu ülkeye huzur gelirse yok olacaklarını en iyi bildiklerinden olsa gerek yok olmadan önceki son çırpınışlarını yapıyorlar...

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır9
cevapla 24.03.2013 07:14

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.