Bugünkü
Takvim

Avrupa'ya şikayet

CHP Genel Başkanı, yla ilgili yazdığı bir mektubu Avrupa'daki önemli kurumlara gönderdi

ABONE OL
Avrupa'ya şikayet
CHP Genel Başkanı , partisinin grup toplantısında da dile getirdiği, na ilişkin 25 maddelik eleştirilerini de içeren görüşlerini AB, NATO Parlamenter Asamblesi, İslam Konferansı Örgütü Parlamento Birliği ve Sosyalist Enternasyonal başta olmak üzere bazı uluslararası kuruluşlara iletecek.

7 SANIK CAN VERDİ
Kılıçdaroğlu, 25 maddelik açıklamasında CHP'nin sıkıyönetim, DGM ve bu yargılamayı yapan Özel Yetkili Mahkemelere karşı olduğunu belirterek, "Bu mahkemeler, adalet dağıtmazlar, güç odaklarına itaat ederler. Bu davada, 7 sanık ifade veremeden öldü. 7 sanık kanser oldu" ifadelerine yer verdi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.