Bugünkü
Takvim

Ancak paltosunu asarsın

BDP'li Sakık, MHP lideri Bahçeli'ye sert sözlerle yüklendi: Sen bu saatten sonra assan assan ancak Öcalan'ın paltosunu vestiyere asarsın

ABONE OL
Ancak paltosunu asarsın
BDP Muş Milletvekili , Kürt sorununun çözüm sürecine yönelik sert eleştirilerde bulunan MHP Genel Başkanı 'ye sosyal paylaşım sitesi twitter üzerinden yanıt verdi. Sakık, "Elinde iple dolaşıp 'Öcalan'ı as' diyen Bahçeli, sen bu saatten sonra assan assan ancak Öcalan'ın paltosunu vestiyere asarsın" dedi. Sakık, sözlerini şöyle sürdürdü: Paris'teki kurşunların failini bulamazsanız, aynı failler Ankara'nın göbeğinde bomba patlatırlar.

BUNLAR POSTACI
Sürece yönelik sert eleştirilerde bulan Bahçeli ise dün Karadeniz turuna çıktı. Bahçeli, Öcalan'ın mesajının damga vurması beklenen Nevruz kutlamalarına dikkat çekerek, "Bu yılki kutlama bölücü örgüte ipotek edildi. İmralı'ya kimin gideceği, gittiği tartışılarak kamuoyu meşgul ediliyor. BDP'lilerin hiç birinin karar sürecinde etkin olmadığı anlaşılmıştır.

CHP HEYETE GİRSİN
Özel ulak görevi yapıyorlar. Bunlar postacı. Demirtaş, telekulak görevini yapsın. Öbür işlere onun aklı ermez" diye konuştu. Bahçeli, CHP'yi de eleştiri yağmuruna tutarak, "İmralı konusunda hükümete 'Bizi bilgilendirin' diyor! Bilinmeyen mi kalmış? Bu kadar ayrıntılı bir bilgiye meraklıysan heyetin içine gir. Bir temsilci de sen gönder" ifadelerini kullandı.

ONU VESTiYERE KOYARIZ
MHP Grup Başkanvekili , BDP'li Sırrı Sakık'ın sözlerine çok sert karşılık verdi: Sayın Genel Başkanımız, bu milletimiz, milleti yönetme iradesini kendilerine verdikleri zaman neyi, kimin neresine asacağını çok iyi bilir. Biz o vestiyerlik malzemeyi paltosu ile birlikte vestiyere koymasını ve dipnot olarak tarihe gömülmesini yapmasını bilenlerdeniz. Bunların niceleri geldi geçti. Terörist yuvası Kandil yerle bir olduğu zaman görürsünüz gününüzü.

kalan karakter 1000

an an

Ülkemizi dün ve bugün yönetenler, stratejik yöntem ve yönetimleri önemsemedikleri, düşünemedikleri vede yapmadıkları için, böyle sözlere bugün muhatap oluyorlar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 21.03.2013 21:00

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.