Bugünkü
Takvim

Çözüm sürecine saldırı

Çözüm sürecine saldırı
Ankara'da, dün gece 21.00 sıralarında eşzamanlı terör saldırıları düzenlendi. 'nde Başbakan Erdoğan'ın makam odasının bulunduğu 8. kata lav silahıyla bir saldırı gerçekleştirildi. Olayda can kaybı olmadı. Saldırının, binanın hemen karşısında bulunan boş araziden yapıldığı tespit edildi. Adalet Bakanlığı'nın bahçesine de 2 adet parça tesirli bomba atıldı. Bir bakanlık çalışanının eşi şarapnel parçasıyla hafif yaralandı. Bölgedeki mobese kayıtlarını inceleyen polis, saldırganların eşkalini belirledi. Danimarka'da bulunan Başbakan Erdoğan, saldırılarla ilgili İçişleri Bakanı ve Adalet Bakanı 'den bilgi aldı. Bakan Ergin, "Süreci sabote girişimleri ile karşılaşacağımızı tahmin ediyorduk" dedi. Maliye Bakanı : "Çözüm sürecini sabote edemeyecekler!.. Bu milletin yüreği artık kardeşlik ve beraberlik için çarpıyor" diye konuştu.ŞERİFE GÜZEL

kalan karakter 1000

Osman Osman

Allah korusun bu ülkeyi ,ortalık bomboş,adamlar law ile atış yapıyorlar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 20.03.2013 09:33

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.