Bugünkü
Takvim

Gaf galibiyeti

Kılıçdaroğlu'nun yeni twitter ekibi de gafta hızlı çıktı. Ekip, berabere biten maça 'Galibiyet' dedi. CHP lideri dile düştü

ABONE OL
Gaf galibiyeti
CHP lideri 'nun sosyal medyayla yıldızı barışmadı. Resmi twitter hesabından "tulum" yerine "Gayda dinleyip, horona eşlik edip, hemşehrilerimizle sohbet ettik" yazan ekibini görevden alan CHP liderinin yeni "twitter" ekibi de özensiz çıktı. Ekip dün sabah Kılıçdaroğlu'nun twitter hesabından "Fenerbahçe'nin galibiyet mutluluğuyla güne başlamak çok güzel. Kutluyorum Fenerbahçemizi :)" mesajı yayınladı. Ancak, yeni ekibin farkında olmadığı, Fenerbahçe'nin 1-1 berabere kaldığıydı. Vatandaşların ortak yorumu ise "Kılıçdaroğlu, Fenerbahçe 1-0 öndeyken uyumuş" oldu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.