Bugünkü
Takvim

Proje Erdoğan'ın

Proje Erdoğan'ın
Cumhurbaşkanı , Türkiye'deki okullarda tablet bilgisayar dönemini başlatan Fatih Projesi'ni tanıttı. Gül, kendisinin teknolojiyi etkili bir şekilde kullanırken Başbakan Erdoğan'ın sosyal medya araçlarına soğuk baktığının hatırlatılması üzerine "E bu Fatih Projesi de Başbakan'a ait" diye yanıt verdi. Silikon Vadisi'ndeki firmaların Fatih Projesi'yle çok yakından ilgilendiğini anlatan Gül "Çok büyük bir rekabet olacak. Ama mal satın almak gibi düşünmemeliyiz. Türkiye'nin çıkarlarına göre hareket edilmesi gerek. Proje bu firmalar için büyük bir pilot uygulama olacak" dedi.kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.