Bugünkü
Takvim

Obama'ya otel şoku

ABD Başkanı, San Francisco'daki Fairmont Otel'e kabul edilmedi... Yetkililer, 'Türkiye Cumhurbaşkanı Gül de burada. 2 önemli ismi aynı anda ağırlayamayız" dedi...

ABONE OL
Obama'ya otel şoku
ABD, Kasım ayında yapılacak seçimlere kilitlenirken Başkan 'nın başına çok ilginç bir olay geldi... Seçim kampanyası çerçevesinde San Francisco'ya giden Obama, 'Uğurlu otelim" dediği Fairmont'ta konaklama istedi. Ancak otel yetkilileri bu rezervasyonu kabul etmedi.

MÜŞTERİLER RAHATSIZ OLABİLİR
Otel yetkilileri, Beyaz Saray Sözcüsü 'ye, "Obama'nın bizim otelimizi tercih ettiğini gayet iyi biliyoruz. Ancak Türkiye Cumhurbaşkanı ve beraberindeki heyet de otelimizde konaklamaktadır. Son derece önemli 2 liderin otelimizde konaklaması, diğer müşterilerimizin rahat hareket etmesini engelleyeceği ihtimali nedeniyle Obama'nın diğer otelimizde kalmasını rica ederiz" dedi. Carney de, olumlu yanıt verdi. Obama'nın San Francisco seferini 1 hafta öne alması nedeniyle bu sorunun yaşandığı belirtildi.kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.