Bugünkü
Takvim

Asla pazarlık yok

ABONE OL
Asla pazarlık yok
Dışişleri Bakanı , "Suriye'de kaçırıldıktan sonra İran aracılığıyla Türkiye'ye geri dönen Türk gazeteciler Adem Özköse ile Hamit Coşkun'un, iki tır karşılığında serbest bırakıldığı" iddialarını yalanladı. Tırların İran'a iade edildiğini doğrulayan Davutoğlu, şöyle konuştu: Asla bir pazarlık söz konusu olmamıştır. Çünkü tırlarla ilgili durum hukuki bir süreçtir ve BM yaptırım kararıyla ilgilidir. İlkesel olarakta biz böyle birbiriyle alakasız konuların ilişkilendirilerek pazarlık konusu edilmesine sıcak bakmayız, hiçbir zamanda bakmayacağız." Ahmet Davutoğlu ayrıca, AB'den vize muafiyeti konusunda güçlü ve somut irade beklendiğini anımsatırken, Danimarka ile teröre karşı mücadelenin, medya bağlantısının tespitinin ardından güçlendiğine işaret etti.kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.