Bugünkü
Takvim

Fırsatçılar

Başbakan 28 Şubat sürecinde bir avuç seçkinin büyüdüğünü, TOBB'la birlikte büyük bir kesimin ise haksızlığa uğradığını söyledi...

ABONE OL
Fırsatçılar
TOBB'un 67. Genel Kurulu'nda konuşan Erdoğan'ın hedefinde, "28 Şubat'ı desteklemedik" diyen TÜSİAD vardı. TOBB'un mağduriyetini anlatan Erdoğan, şöyle dedi: DEMOKRASİNİN kesildiği dönemlerde bir avuç seçkin büyürken, bu bir avuç seçkinin işleri tıkırında giderken, Türkiye'de geriye kalanların tamamı yoksullaştı, işsiz kaldı, çarklar durdu, kepenkler kapandı. 28 ŞUBAT döneminde bazı sivil toplum kuruluşlarının yöneticileri antidemokratik girişimlere aleni destek vermiştir. Faturayı ödeyen TOBB'un mensupları, işçiler, esnaf, memurlar, işverenler olmuştur. TERÖR Türkiye'nin tamamını ilgilendiren bir sorun. Bu ülke üzerinde operasyon yapmak, ameliyat yapmak isteyenlere karşı tek yürek olmak zorundayız. Hiç kimse umutsuzluğa kapılmasın. Kararlılıkla yolumuza devam edeceğiz, terörü mutlaka Türkiye'nin gündeminden çıkaracağız.

BAŞKANLIĞA DESTEK
TOBB
Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, "İstikrarı güçlendirmek için Cumhurbaşkanı ve Başbakanın yetkileri yeniden düzenlenmeli. Bu konudaki düzenlemeler yeni anayasa ile yapılmalı. Dini eğitimde kısıtlamaların kalkmasını da doğru buluyoruz" dedi.kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.