Bugünkü
Takvim
  • Siyaset
  • 20.05.2012 Gazete
ABONE OL

Gençlere tavsiye

Başbakan , "Bu ülke üzerine oynanan oyunlara dikkat edin. Aramıza nifak sokmak isteyenlere asla izin vermeyin" dedi

Gençlere tavsiye
Başbakan Tayyip Erdoğan, dün Ankara Spor Salonu'nda düzenlenen Türkiye 2. Gençlik Şurası'nda konuştu. 19 Mayıs'a sahip çıkmanın 19 Mayıs'ın ruhuna, ilkesine ve ideallerine sahip çıkmak olduğunu belirten Erdoğan, şöyle konuştu:

Artık tanklar, toplar yürümüyor. Artık bir şenlik var. Gençlik var, sportif etkinlikler var. Şimdi bayrama çevirdik. Bayram böyle olur.

Tarihte bu milletin arasına nifak sokmak isteyenler yine aynısını yapıyor. Gençler asla aldanan olmayın. Oyunları görerek, bu oyunlara gelmeyin. Tek bayrak diyeceğiz. Bizim tek bayrağımız var. Tek millet diyeceğiz.

Hatay'da hain saldırıda 3 kahraman subayımızı şehit verdik. Hakkari'de bir başka kahraman askerimizi şehit verdik. Bu ülkede Türküyle, Kürdüyle, Lazıyla, Çerkeziyle Gürcüsüyle, Abazasıyla Romanıyla bir olacağız beraber olacağız ama bu teröre asla prim vermeyeceğiz.kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.