Bugünkü
Takvim

Kılıçdaroğlu'na davet

Erdoğan, CHP Genel Başkanı'nı AK Parti Siyaset Akademisi'ne çağırdı: Seminerlerimize katıl. Buraya girip boş çıkan yok

ABONE OL
Kılıçdaroğlu'na davet
AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda konuşan Başbakan Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı 'nu AK Parti Siyaset Akademisi'ne davet etti.
İşte Erdoğan'ın sözleri:
Sayın Kılıçdaroğlu, çıktı ' 5 yıldır her gün süt dağıtıyor' dedi. Her gün değil bir gün süt dağıtıyor. 'Sen çocukları zehirledin' iddiasında bulundu. Bilim insanları bunun yalan olduğunu ispatladı. 'İhale yandaşlara verildi' dedi. Oysa süt üreticisi 17 şirket ihaleye katıldı. 16'sından süt alınıyor.

'BU VİCDANSIZLIKTIR'
Çocukların eline taş verip askere, polise attırarak siyaset yapmak ne kadar vicdansızlıksa, sütün arkasına sığınıp siyaset yapmak da vicdansızlıktır.
Kılıçdaroğlu isterse AK Parti Siyaset Akademisi'nin kapıları ona sonuna kadar açık. Seminerlerimize katılsın istifade eder. Buraya girip de boş çıkan hiç olmadı.kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.